WELNAMIS

Welnamis – terapinė lova, kuri naudodama vibraciją ir binauralinius garsus, padeda atpalaiduoti kūną ir mintis. Binauraliniai garsai stimuliuoja neuronus smegenyse, kurie padeda sinchronizuoti kairį ir dešinį smegenų pusrutulius, rasti balansą ir padėti nusiraminti. Vibroakustinė stimuliacija – stimuliuoja kūno energetinius taškus ir taip pasiekiamas visapusiškas proto ir  kūno atsipalaidavimas.

Welnamio seansas gali prilygti daugiau negu nakties poilsiui, leisti patirti gilią meditacinę būseną ar atvirkščiai – padėti sukoncentruoti dėmesį ir gerinti atmintį. Puikiai tinka žmonėms, kurie turi nemigos sutrikimų, yra išsiblaškę, patiria stresą, kenčia nuo potrauminio sindromo ar tiesiog nori atsipalaiduoti.

– Nauda įrodyta moksliškai –

WELNAMIS NAUDA

 • Veikia priešuždegimiškai
 • Veikia smegenų bangų lygmenyje
 • Gerina nuotaiką ir mažina stresą
 • Pagerina miego kokybę ir kiekį

 

 • Gydo potrauminį stresą
 • Gilus snūduriavimas ir atsipalaidavimas
 • Didina kūrybiškumą
 • Moksliškai įrodyta nauda
 • Gydo nerimo ir panikos priepuolius
 • Mažina depresijos ir lėtinio skausmo požymius
 • Didina gebėjimą susikaupti
 • Nereikalingas papildomas terapeutas

WELNAMIS KAINOS

Welnamis terapijos

Pasirinktą terapiją išnaudoti galėsite per 1-erius metus nuo įsigijimo dienos.

Pasirinktą intenstvų 20 terapijų paketą galėsite išnaudoti per 4 savaites nuo pirmojo apsilankymo pradžios (per 1 metus).

Welnamis terapijų paketai

Pasirinktą 10 terapijų paketą galėsite išnaudoti per 4 savaites nuo pirmojo apsilankymo pradžios (per 1 metus).

Pasirinktą intenstvų 20 terapijų paketą galėsite išnaudoti per 4 savaites nuo pirmojo apsilankymo pradžios (per 1 metus).

Welnamis „Jet lag“ 1 apsilankymas

Jet-Lag programa skirta skrydžių ir laiko juostų pasikeitimų pasekmes patirentiems klientams ir tiems, kurie susiduria su miego sutrikimais. Programą sudaro 30 min stipriai atpalaiduojantis, sprando, kaklo , galvos ir pečių juostos masažas bei 30/60min vibroakustinė terapija su Welnamis

Pasirinktą terapiją išnaudoti galėsite per 1-erius metus nuo įsigijimo dienos.

Gharieni Welnamis – binauralinis akustinis ir dinaminis smagenų stimuliavimas, kuris padeda atpalaiduoti kūną ir mintis. Tai kompiuteriu valdoma akustinė ir vibracinė terapija, kuri padeda smegenims atsipalaiduoti naudojant gilaus moksliškai patvirtintus metodus. Naudojant specifines vibracijas ir binaurinius garso dažnius, Welnamis padedada, net ir labiausiai užimtiems protams, pasiekti gilų atsipalaidavimo lygį per vieną terapijos seansą. Panašiai kaip medituojant, specifiniai garsai lėtina protinę veiklą, o vibracijos dažniai veikia kūno energetinius centrus (čakras).

Pagrindinė terapija remiasi kvantine harmonine garso terapija. Kompiuteris pateikia streso simptomus mažinančius ir atsparumą įtampai didinančius daugiasluoksnius garsus, kurie yra girdimi naudojantis stereofoninėmis ausinėmis.

Welnamis gali būti derinamas su Biologique Recherche procedūromis, taip išgaunant dvigubą naudą.

Sistemą sukūrė amerikiečių mokslininkai, siekdami gydyti Amerikos veteranų potrauminio streso sutrikimus (PTSD).

SMEGENŲ BANGOS – VISKAS APIE DAŽNIUS

Žmogaus smegenyse yra apie 100 milijardų neuronų, kurie bendrauja elektriniais signalais. Dabartinės technologijos negali aptikti atskiro neurono aktyvumo dėl mažo kiekvienos ląstelės dydžio. Tačiau galima stebėti bendrus smegenų veiklos modelius, o tai leidžia mokslininkams nustatyti, kaip smegenyse esantys neuronai veikia bet kuriuo momentu. Panašiai kaip ir širdyje, smegenų veikla turi ritmą – tam tikrą pulsą arba plakimą. Šie smegenų impulsai yra žinomi kaip smegenų bangos, kurios juda įvairiu greičiu. Pavyzdžiui, gilaus miego metu smegenys pulsuoja maždaug 3 kartus per sekundę. Labai sutelkto mąstymo metu smegenys gali pulsuoti net 50 kartų per sekundę. Įrodyta, kad skirtingi smegenų bangų dažniai atitinka skirtingas „proto būsenas“. Lėtos smegenų bangos jaučiamos, kai žmogus yra labiau atsipalaidavęs ir giliau žvelgiantis į save. Greitos smegenų bangos gali būti susikaupimo ar streso požymis.

Nors smegenų bangų dažniai egzistuoja plačiame diapazone, šios 4 grupės yra ypač įdomios.

Normali sąmonės budravimo būsena. Pabudimas, budrumas.
Atsipalaidavusi būsena. Gilus atsipalaidavimas ir lengva meditacija.
Lengvas miegas, įskaitant REM sapnų būseną. Gili meditacija.
Gilus miegas, būsena be sapnų. Automatinis savęs išgydymas.

SMEGENŲ BANGŲ SINCHRONIZAVIMAS NAUDOJANT GARSO IR VIBRAKUSTINĮ STIMULIAVIMĄ

Garso stimuliavimas

Pirmoji Welnamis savybė yra Binauraliniai garsai (binauraliniai garsai abiejose ausyse) – psichoakustiniai reiškiniai, kurie suvokiami, kai du garsai, kurių dažnis skiriasi, yra perduodami atskirai per kairę ir dešinę ausį. Smegenys automatiškai generuoja trečiąjį dažnį, kuris atsiranda dėl dviejų pradinių dažnių skirtumo. Neuronai automatiškai bando prisitaikyti prie išorinio dažnio, o tai leidžia paveikti skirtingus dažnių diapazonus smegenyse. Tiksliai perduodami šie dažniai sukuria sinchronizaciją tarp kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulio. Šis procesas vadinamas smegenų bangų įtraukimu. Binauraliniai garsai yra įterpti į atpalaiduojančią, specialiai sukurtą muziką ir veikia žmogaus ausiai nepažintame dažnių diapazone.

Vibracinė stimuliacija

Antra svarbi Welnamis savybė yra sinchronizuotų sinusinių bangų technologija. Bangos perduodamos per juntiminius keitiklius, įtaisytus paties SPA stalo paviršiuje. Suvokiami kaip švelnios vibracijos, paveikiančios jūsų kūno energetinius centrus, sinusinių bangų dažniai didėja ir pagreitina smegenų bangų įtraukimo procesą. „Welnamis“ siūlo pilną garso ir vibracinių dažnių impulsų patirtį, kad nuramintų kūną ir protą ir abu būtų atsipalaidavę.

THE WELNAMIS PROGRAMOS

Welnamis Advance

The Advance programos yra išsamių studijų rezultatas. Kiekvienos programos trukmė yra 22 minutės, tai optimalus laikotarpis geriausiems rezultatams pasiekti.
Ši programa veikia alfa smegenų bangų kategorijoje ir nukreipta į smegenų bangų dažnį 10 Hz diapazone. Tai suteikia atpalaiduojančią patirtį. Tai leis vartotojui apdoroti pažintines mintis ir būti visiškai „dabartyje“, tačiau giliai atsipalaidavusiam. Programa, kuri puikiai tinka pirmam kartui.
Ši programa veikia teta smegenų bangų kategorijoje ir nukreipta į 6 Hz dažnį. Ši programa „išjungs“ sąmoningą protą, bet išlaikys pasąmonę aktyvią. Tai sukuria svajingą meditacinę būseną, kuri paprastai patiriama labai giliai medituojant. Tai vienas iš populiariausių dažnių diapazonų, nes vartotojai dažniausiai patiria ryškią ir nuostabią patirtį.
Ši programa veikia labai giliame teta lygyje (4Hz diapazonas) ir nukrenta iki delta lygio (2-3Hz), kur „išjungiama“ tiek sąmonė, tiek pasąmonė. Delta lygis yra smegenų bangos būsena, kai mūsų kūnas išskiria serotoniną, melatoniną ir endorfinus, kurie yra atsakingi už gerovės jausmą. Šiandieniniame judriame pasaulyje daugelis žmonių per visą nakties miegą nepasiekia delta smegenų bangų modelių. Naudodami šią programą galite praleisti kelias brangias minutes giliai delta lygio smegenų bangose, kurios gali prilygti daugiau nei nakties poilsiui, skatinant sveiką fizinį ir emocinį jėgų atgavimo procesą.
Užuot sumažinusi smegenų bangų lygį, ši programa padidina smegenų bangų lygį iki maždaug 40 Hz gama diapazone. Naujausi tyrimai rodo, kad gama smegenų bangos gerina pažinimo funkciją ir atmintį. Gama bangos taip pat yra smegenų bangos, susijusios su užuojauta ir dėkingumu.

Welnamis Classic

Klasikinės programos yra pagrindinės programos, skirtos įvairiam skirtingam pritaikymui ir yra skirtingos trukmės – 30 arba 60 minučių.

30 minučių programa su lengvomis vibracijomis, skirta sustiprinti masažo patirtį švelnia, atpalaiduojančia muzika, tonais ir natūraliais garsais.
30 minučių programa su gilesnėmis kelių kanalų vibracijomis intensyvesniam fiziniam potyriui su orkestruota giliai atpalaiduojančia muzikos natų, tonų ir natūralių garsų programa.
60 minučių programa. Lengvesnių ir gilesnių vibracijų derinys, skirtas tiek atsipalaidavimui, tiek čakrų balansavimui. Daugiakanaliai dažniai, skirti rezonuoti su kūno energijos centrais ir sustiprinti masažo patirtį. Garso kelionė norint pasiekti gilią, atsipalaidavusią būseną.
60 minučių trukmės vibracijos programa, skirta subalansuoti kūno energetinius centrus, o muzika, tonai ir natūralūs garsai padeda užtikrinti atsipalaidavusią psichinę būseną.
Ambassade BIOLOGIQUE RECHERCHE Vilnius

ADRESAS
Sėlių g. 36-2, LT-08125

INFORMACIJA
+370 614 77277

klinika@biologiquerecherche.lt

DARBO LAIKAS
I-V 9.30-20.00
VI 9.30-17.00