TOLESKIN [M]

Aprašymas

Antikrizinė, raminamoji, lipidus atstatanti kaukė ir sterilus serumas


Toleskin [M] yra priemonė, kuri padeda suvaldyti įsijautrinusios odos reakcijas. Sudėtyje yra raminanti veiklioji medžiaga, kuri suteikia komforto jausmą epidermiui prieš arba po odos reakcijos. Lipidus atstatanti formulė aprūpina odą riebiosiomis rūgštimis, kurios reikalingos norint sumažinti transepiderminio vandens netekimą (TEWL) ir sustiprindi odos barjierines funkcijas. Iš karto sumažina paraudimą, suteikia komfortą ir nuramina odą. Oda jaučiasi sveikesnė ir stipresnė, gebanti apsaugoti save nuo kasdieninio išorinio streso.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Antikrizinė platforma 
Pluoštinės bosvelijos ekstraktas.

Raminamoji platforma
Margasėklio širdvio ekstraktas.

Lipidus atstatanti platforma
Lufos sėklų aliejus, Juodųjų serbentų sėklų aliejus.

NAUDOJIMAS
1. Nuvalykite ir nusausinkite veido odą ir kaklą. Atidarykite pakuotę, kur pažymėta.

2. Atidarykite tubelę, nulauždami dangtelį ir įpilkite visa serumą į paketą. Išmaišykite paketėlį, kad serumas tolygiai pasiskirtytu viduje.

3. Išimkite kaukę iš paketo, išskleiskite, nuimkite apsauginę plėvelę ir uždėkite ant odos. Pirštų galiukais išlyginkite kaukę, kad ji tinkamai prisitvirtintu, palikite 20 minučių.

4. Nuimkite kaukę ir išmeskite. Įmasažuokite produkto perteklių nuo veido apačios iki viršaus.

GALIMAS TŪRIS
1 sausa lakštinė kaukė ir 1 15ml serumo pakuotė


Produktą galite įsigyti BIOLOGIQUE RECHERCHE Ambasadoje (Vilniuje) arba pas mūsų partnerius (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Palangoje).

Prieš įsigyjant BIOLOGIQUE RECHERCHE produktus, rekomenduojame atlikti odos diagnostiką. Daugiau apie diagnostiką ieškokite čia>.