Platysma

Aprašymas

Antigravitacinė smakro kaukė su liftingo efektu


Pagaminta iš itin tampraus, aukštos kokybės audinio, jungiančio celiuliozę ir viskozę, užtikrina komfortą ir našumą. Veido bruožai akimirksniu tampa stangresni, ilgainiui kontūrai pertvarkomi ir iš naujo apibrėžiami. Rekomenduojama Skin Instants© su suglebusiais kontūrais.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Formulė veikia 3 pagrindines odos ptozės gydymo sritis:

Anti-ptozės platforma
Baltų saldžiųjų lubinų ekstraktas, Amžinosios gėlės ekstraktas ir Jūrinis eksopolisacharidas išgautas Iroise jūroje. Jie veikia prieš gravitaciją, pagerindami dermos matricos tankį, struktūrinių ir funkcinių odos audinių palaikymą. Apimtys tampa harmoningesnės, o veido kontūras iš naujo apibrėžtas.

Liftinguojanti platforma
Raudonieji dumbliai ir Tara vaisiaus ekstrakto kompleksas bei Manijoko ekstraktas, minėtieji ingredientai turi stangrinantį poveikį. Veido bruožai akimirksniu tampa stangresni, ilgainiui kontūrai pertvarkomi ir iš naujo apibrėžiami.

Stangrinamoji platforma
Juodųjų vynuogių sultys ir Rugių ekstraktas. Jie padeda stangrinti odą, išlyginti odos audinį ir padidinti tonusą, ir išlaikyti pakeltą veido kontūrą.

NAUDOJIMAS
Uždėkite viršutinius plyšius ant ausų. Apatinę dalį prispauskite prie smakro, tada padarykite tą patį su apatiniais plyšiais, palaikykite 20min. Nuėmus įmasažuokite produkto likučius.

GALIMAS TŪRIS
1 vnt

Kur įsigyti rasite čia>