ODOS GENETINIS TYRIMAS

Analizuojami genetiniai polinkiai, paveldimumas ir kaip veikti prevenciškai, kokius atlikti profilaktinius veiksmus.

Aprašymas

PERSONALIZUOTAS GROŽIS PAGAL JŪSŲ DNR

#MyBeautyDNA

Biologique Recherche, odos diagnostikos pradininkė profesionalių estetinės priežiūros paslaugų srityje, siūlo naują diagnostinę priemonę, papildančią Skin Instant Lab© ir VisioLab©odos genetinį tyrimą.

Šiuo metu DNR diagnostika yra vienas šiuolaikiškiausių, tiksliausių ir informatyviausių medicininių tyrimų metodų. Biologique Recherche kompanija pirma ir kol kas vienintelė pasaulyje kosmetikos gamintoja, pritaikiusi šį metodą savo metodologijoje.

DNR tyrimas mus domina kaip genetinė konsultacija. Tai leidžia mums pažvelgti giliau – analizuoti jūsų genetinius polinkius, geriau suprasti „paveldėtus“ odos poreikius, nematomus kitais diagnostikos instrumentais, ir veikti prevenciškai, atlikti profilaktinius veiksmus.

Naudojant DNR mėginių rinkinį mes turime galimybę suteikti jums informaciją apie 14 skirtingų žymenų, susijusių su senėjimu, jautrumu saulės spinduliams ir aplinkos veiksniams bei jūsų odos paviršiumi.

Procedūra – atliekama BIOLOGIQUE RECHERCHE Ambasadoje (Vilniuje) arba pas mūsų partnerius (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose). Užsiregistruoti į procedūrą galite telefonu arba atvykę į pasirinktą kliniką/saloną.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “ODOS GENETINIS TYRIMAS”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *