MICRO PUNCTURE LAB – ALTERNATYVA MIKROINJEKCIJOMS

Aprašymas

Biologique Recherche mezoterapijos metodas remiasi paviršutiniu odos mikrostimuliavimu ir pasižymi puikiais rezultatais: atjauninimas, drėkinimas, mažesni randai ir spalvos pakitimai. Tyrimai, atlikti mokslo centruose, atskleidžia, kad Biologique Recherche adatinės mezoterapijos kursas labiau padidina kolageno lygį (iki 390 %) nei IPL procedūros, cheminis odos šveitimas ar dermabrazija.

Procedūros metu aparato Micro Puncture Lab© adatomis padaromos mikroperforacijos, kurios skatina kolageno ir elastino sintezę dermoje, o tuo pačiu metu naudojamas labai koncentruotas kokteilis Cocktail D’actifs Régénérant prasiskverbia į gilius odos sluoksnius ir dar labiau skatina regeneraciją. Kokteiliui, naudojamam tik šios procedūros metu, buvo kruopščiai atrenkamos veikliosios medžiagos, kurių kombinacijos sudėtyje pagerina mikroadatėlių poveikį: raukšlelės išnyksta, o gilios raukšlės sušvelnėja, oda yra pridrėkinta, tvirta ir elastinga, o randai, strijos ir dėmės pastebimai sumažėja.

Kokteilis unikalus tuo, kad leidžiamas ne į skirtingą dermos gylį, o paskirstomas tik epidermyje. Įleidus kokteilio į epidermį prasideda biologiškai aktyvių medžiagų molekulių sklaida per epidermio barjerą. Galiausiai jos patenka į gilesnius odos sluoksnius ir aktyviai veikia ten vykstančius procesus.

Yra keletas kokteilio Cocktail D’actifs Régénérant Visage įleidimo būdų: produkto įleidžiama adatėlėmis (Micro Punkture Lab) ir neinvazinis paskirstymo būdas Remodeling Face aparatu. Tinkamą būdą jums padės pasirinkti kompetentingi Biologique Recherche specialistai.

Šie metodai yra beveik neskausmingi ir saugūs, taip pat nereikalaujantys kasdienės profesinės ir socialinės veiklos nutraukimo.

Kaina nuo –  135€


Procedūra – atliekama Ambassade Biologique Recherche Vilnius arba pas mūsų partnerius:

Panevėžyje: Grožio namai SALOMĖJA ir Grožio salonas KOMPLIMENTAS (BR ekspertų centras)

Kaune – Grožio Galerija (BR ekspertų centras)

Vilniuje – Oksana Pikul grožio namai

Micro-Puncture Lab©

Mezoterapijos aparatą Micro-Puncture Lab© Biologique Recherche sukūrė su pedalu, tad specialistas visiškai kontroliuoja procesą procedūros metu. Naudojamos adatos yra sterilios ir skirtos tik vienkartiniam naudojimui. Jų yra kelių variantų: 0,25 mm ir 2 mm ilgio.

Cocktail d’Actifs Régénérants

tai priežiūra, papildyta gaivinamosiosmis, regeneruojamosiomis veikliosiomis medžiagomis, kurios pagamintos naudojant pažangiausias biotechnologijas. Kokteilyje gausu ingredientų ir vitaminų, kurie pasižymi dideliu efektyvumu ir vusapusiška odos problemų korekcija. 

Rezultatai:

  • Drėkina ir gaivina epidermį
  • Mažina randų žymes
  • Skatina audinių atsinaujinimą
  • Lygina raukšles
  • Aktyvina regeneracines odos funkcijas, todėl ji tampa šviesesnė, glotnesnė, lygesnė
  • Gerina odos stangrumą
  • Gerina odos struktūrą ir spalvą
  • Sumažėjus pigmentacijos požymių, susivienodina odos spalva, oda atrodo jaunesnė
  • Padeda kovoti su priešlaikinio odos senėjimo požymiais
  • Apsaugo odą nuo žalingų laisvųjų radikalų poveikio

Procedūra – atliekama BIOLOGIQUE RECHERCHE Ambasadoje (Vilniuje) arba pas mūsų partnerius (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose). Užsiregistruoti į procedūrą galite telefonu arba atvykę į pasirinktą kliniką/saloną.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “MICRO PUNCTURE LAB – ALTERNATYVA MIKROINJEKCIJOMS”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Procedūra – atliekama BIOLOGIQUE RECHERCHE Ambasadoje (Vilniuje) arba pas mūsų partnerius (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose). Užsiregistruoti į procedūrą galite telefonu arba atvykę į pasirinktą kliniką/saloną.