L’Eauxygénante vanduo su vitaminais ir deguonimi

Aprašymas

Purškiklis, papildytas deguonimi ir vitaminais, vienodina odos spalvą, gaivina ir ramina odą.


Drėkinamasis, antioksidacinis ir deguoninis rūkas stimuliuoja epidermį ir apgaubia jį apsauginiu šydu.

L’ Eauxygénante yra gaivi drėkinamoji dulksna, kurios sudėtis prisotinanta deguonies ir „anti-pollution“ kompleksu. Dulksna suteikia odai spindesio ir pagerina makiažo fiksaciją. Joje gausu vitaminų A ir C išgautų iš apelsinų ir kivių ekstraktų.

Biologique Recherche deguoninis kompleksas atgaivina odą, kad ji atrodytų pailsėjusi ir švytinti bet kuriuo paros metu. Nepakeičiama priemonė vasarą ir kelionėse, palengvinanti odos aklimatizaciją, palaikanti epidermio pH ir apsauganti odą nuo išorinių veiksnių. Rekomenduojamas visiems odos tipams.

Rekomenduojama visoms Odos Būklėms©, išskyrus jautrią Odos Būkę©.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Antioksidacinė platforma
Liūtpėdės ekstraktas.

Drėkinamoji platforma
Kivių ir apelsinų ekstraktai, šilko ekstraktas.

Deguonimi praturtinanti platforma
Deguonies prisotinimo kompleksas, būdingas Biologique Recherche.

NAUDOJIMAS
Užpurkškite dulksną 20 cm atstumu ant veido, kaklo ir iškirptės srities.

Suplakti prieš naudojimą. Purkšti 20 cm atstumu: panaudojus Lotion P50 nuvalyti kaukę ir sudrėkinti odą; prieš ir / arba užsitepus kremo arba kaip rūką ant makiažo veido spalvai pagyvinti; atsigaivinti bet kuriuo paros metu.

GALIMAS TŪRIS
50 ml, 150 ml


Produktą galite įsigyti BIOLOGIQUE RECHERCHE Ambasadoje (Vilniuje) arba pas mūsų partnerius (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Palangoje).

Prieš įsigyjant BIOLOGIQUE RECHERCHE produktus, rekomenduojame atlikti odos diagnostiką. Daugiau apie diagnostiką ieškokite čia>.