Caviar Vert

Aprašymas

Priešraukšlinė, lyginamoji veido kaukė


Efektyvi priemonė nuo raukšlių, todėl ji akimirksniu stangrina veido odą ir užkerta kelią smulkioms linijoms ir raukšlėms. Sukurta iš žaliųjų ikrų ir kolageno segmento, padeda restruktūrizuoti odą, kad būtų pastebimai sutankintas ir tonizuotas epidermis. Akivaizdžiai išlyginamos raukšlės, sustangrėja veido bruožai. Rekomenduojama naudoti odos senėjimo požymių turinčiai Odos Būklei©.

Išskirtinis šios bioceliuliozės kaukės ingredientas yra žalieji ikrai – jūros dumbliai, kuriuose gausu svarbiausių mineralų (jodo, fosforo, magnio, kalcio ir vario) ir kuriuos vartoja Japonijos Okinavos salos, laikomos “mėlynąja zona”, gyventojai. Šie “augalinės kilmės ikrai” veikia dermos – epidermio jungtį, skatindami I ir IV kolagenų, laminino-5 ir glikozaminoglikanų – esminių ekstraląstelinio matrikso sudedamųjų dalių – raišką. 

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Priešraukšlinė platforma
Žalieji ikrai, Kolageno segmentas

Lyginamoji platforma
Jūrinis egzopolisacharidas iš Iroezo jūros, Mėlynosios agavos mielių ekstraktas

Tenzorių platforma
3D Matrix Lift, Raudonųjų dumblių ir Taros vaisių ekstrakto kompleksas

NAUDOJIMAS

Nuplaukite bei nusausinkite veido bei kaklo odą. Atidarykite pakuotę, nuimkite apsauginę plėvelę iš abiejų pusių, uždėkite kaukę ant odos. Pirštų galiukais išlyginkite ją, kad puikiai priliptų prie odos ir palaikykite 15 minučių. Nuėmus įmasažuokite produkto likučius.

GALIMAS TŪRIS
1 vnt

Kur įsigyti rasite čia>