Daktaro Philippe Allouche odos vizija

Odos fiziologija, ypač veido odos, keičiasi, ir kartais labai greitai. Dėl to Biologique Recherche vartoja terminą „odos būklė“ (Skin Instant). Nėra dviejų žmonių su identiška oda. Kiekvienas žmogus turi unikalų genetinį paveldą, savitą gyvenimo būdą, savaip reaguoja į aplinką, savaip sensta. Oda natūraliai keičiasi su amžiumi, bet be to odą gali veikti daugybė faktorių, tokie kaip orai, oro kondicionavimas, rūkymas, aplinkos užterštumas, hormonai, stresas ir t.t., todėl ją reikia saugoti ir prižiūrėti. Galima nubraižyti tokią schemą, kur oda būtų lyginama su namu: jei stogas, t. y. epidermio sluoksnis, neužtikrina apsaugos nuo išorinių veiksnių, tuomet oda yra pažeidžiama. Akivaizdu, kad idealaus paviršiaus puoselėjimas padėtų turėti sveiką ir harmoningą odą.

Visa tai kosmetikos produktų parinkimą daro kompleksiniu procesu, nes būtina įvertinti visus svarbius faktorius, tad kosmetika niekada nebūna visiems vienoda. Biologique Recherche metodologijos esmė ta, kad priežiūros objektas yra epidermis, kurio būklė kiekvienam žmogui įvertinama atskirai. Todėl Biologique Recherche specialistai padeda analizuoti įvairius variantus ir parinkti patį tinkamiausią personalizuotą odos priežiūrą ir gydymą.

Praėję mokymus pagal prekės ženklo metodologiją, Biologique Recherche grožio ekspertai gali suteikti savo paslaugas tiems, kurie ieško kuo efektyvesnės ir įvairiapusiškos odos priežiūros.