Biologique Rechreche dienos SPA

Įvairių pojūčių kelionė, kuri suteiks gilų atsiplaidavimą bei malonius matomus ir girdimus pojūčius.

Pasinerkite į visos dienos SPA su Biologique Recherche. Autentiškos veido, kūno ir plaukų procedūros, kurias apjungia išskirtinė Welnamis atplaiduojanti terapija.

Šiandieniniu gyvenimo tempu vis sunkiau randame laiko poilsiui ir tampa tikru iššūkiu suderinti visus norimus darbus ir procedūras vienu metu. Bet juk galite skirti SAU bent vieną dieną! Mums svarbu visapusiškai rūpintis savo klientu ir suteikti jam išskirtinę dienos kelionę Biologique Recherche Ambasadoje. Išeisite ne tik spindinčia veido oda ir plaukais, bet ir atsipalaidavusiu kūnu, pailsėjusiu protu. Specialistai parinks tinkamiausią veido procedūra pagal Jūsų odos būklę, atpalaiduos kūną masažo pagalba. Šią patirtį sustiprins Welnamis vibroakustinė terapija, kuri leis net ir labiausiai užimtiems protams pasiekti gilų atsipalaidavimo lygį. Tikime, kad kokybiškai praleista poilsio diena gali atstoti trumpas atostogas. Tad kviečiame Jus į Biologique Recherche dienos SPA.
Biologique Recherche dienos SPA programa
Visapusiškas kūno atsipalaidavimas ir odos lepinimas pasitelkus Biologique Recherche Bespoke masažą, kuris pritaikomas atsižvelgus į Jūsų norus bei poreikius. Naudojami išskirtiniai ir veikliųjų medžiagų gausa pasižymintys produktai, kurie praturtinti atpalaiduojančiais eteriniais kvapais padeda pasinerti į nuostabią ramybės oazę. Šios procedūros metu atliekamas kūno šveičiamasis masažas, kuris padeda atkurti sveiką raginį sluoksnį. Oda įgauna savybę apsisaugoti nuo atšiaurių klimato sąlygų (saulės, vėjo, šalčio). Atlikus šveitimą, kūnas yra įvyniojamas terminiais dumbliais, kurie tonizuoja ir detoksikuoja epidermį. Efektyvus poveikis aktyvina medžiagų apykaitą, o jūrinės kilmės ingredientai aprūpina mineralais, išvalo kūną, suteikia geros savijautos ir komforto pojūtį.
Specialistas įsivertinęs Jūsų galvos odos ir plaukų būklę parenka jums tinkamiausias priemones bei produktus procedūrai. Pirmiausiai atliekamas švelnus galvos odos šveitimas, pašalinamos negyvos odos ląstelės, tuomet atliekama plaukus prisotinanti ir atstatanti procedūra. Naudojant “Mist” plaukų terapiją ir Biologique Recherche produktus plaukai prisisotinami ir atstatoma jų būklė. Po procedūros galvos oda ir plaukai – išplaunami ir išdžiovinami.

Visiškam kūno ir minčių poilsiui – galvos masažas. Nuraminkite spiečių savo galvoje ir pajauskite šilumą, lengvumą, ramybę. Mūsų atliekamas galvos masažas autentiškas, skirtas visapusiškai galvos odos sveikatai, visiškam kūno ir minčių poilsiui. Šis masažas atpalaiduoja, mažina įtampą. Jis taip pat gali palengvinti migrenos ar galvos skausmą, pagerinti galvos ir kaklo kraujotaką ir skatinti plaukų augimą.

Kas nutinka mūsų kūnams, kai masažuojame galvą, galvos odą ir kaklą? Kaip tai veikia? Ar viskas yra mūsų galvoje, tiesiogine to žodžio prasme? Galvos glostymas sukelia tam tikrą fiziologinį atsaką. Mūsų odoje esantis nervų galūnėlių ir receptorių tinklas apdoroja prisilietimus ir pojūčius bei siunčia informaciją per nervų sistemą į smegenis. Slėgio receptoriai odoje padeda smegenims suprasti, kas vyksta bet kurioje kūno vietoje. Tačiau kai kurios kūno dalys turi daugiau slėgio receptorių nei kitos, todėl galvos masažas ypač naudingas mūsų sveikatai. Jis mažina įtampą, veikia atpalaiduojančiai, taip pat gerina galvos odos kraujotaką ir padeda sustiprinti plaukus.

Galvos masažo privalumai:

Padeda numalšinti galvos skausmą.
Galvos masažas gali palengvinti sunkią migreną ar kitus galvos skausmus. Kai stresas ar įtampa kaupiasi mūsų kakluose, galvoje ar viršutinėje nugaros dalyje, tai dažnai sukelia skausmą aplink galvą. Tačiau tinkamai spaudžiant tam tikrus skausmo taškus, galvos masažas padeda nuraminti streso sukeltų galvos skausmų ir migrenos simptomus. Galvos masažas taip pat padeda pagerinti kraujotaką smegenyse.

Gerina atmintį.
Geras galvos masažas labai padeda pagerinti mūsų koncentracijos lygį. Jis pagerina atmintį ir bendrą smegenų veiklą, gerina nervų sistemos ir stuburo kraujotaką.

Ramina ir pakelia nuotaiką, mažina stresą.
Visi žinome, kad masažai yra glaudžiai susiję su atsipalaidavimu, pagerina mūsų bendrą sveikatą ir savijautą, įskaitant sustiprintą emocinio atsipalaidavimo ir gerovės jausmą. Reguliarūs masažai skirti mūsų galvos odai padeda pagerinti mūsų psichinę sveikatą ir bendrą gerovę.

Skatina plaukų augimą.
Galvos odos sveikata yra svarbi jūsų plaukų kokybei. Sveika galvos oda reiškia, kad plaukai bus storesni ir tankesni, taip pat sumažės tikimybė jų slinkimui. Galvos masažas yra vienas iš būdų pagerinti galvos odos sveikatą. Jo metu padidindamas deguonies srautas į folikulus, gerinama kraujotaka, o tai savo ruožtu skatina naujų plaukų augimą.

Trukmė – 30 min

Odos pusiausvyrą atstatanti procedūra, pritaikoma pagal Jūsų Odos Būklę©. Priklausomai nuo odos poreikių pasirenkamos priemonės odai valyti, raminti, aprūpinti deguonimi arba lipidais, gaivinti, šviesinti, drėkinti, patempti, suteikti tonuso, vienodinti veido spalvą, gerinti odos struktūrą, skatinti regeneracijos procesus. Procedūros metu lepinamas Jūsų veidas, kaklas ir iškirptės sritis.

Welnamis (terapinė lova) – binauralinis akustinis ir dinaminis smagenų stimuliavimas, kuris padeda atpalaiduoti kūną ir mintis. Welnamio seansas gali prilygti daugiau negu nakties poilsiui, leisti patirti gilią meditacinę būseną ar atvirkčiai – padėti sukoncentruoti dėmesį ir gerinti atmintį. Jis leis net labiausiai užimtiems protams pasiekti gilų atsipalaidavimo lygį.

Trukmė – 30 min

Dienos SPA

360€

Trukmė – 5:30 val.

* Dienos SPA kupono galiojimo laikas – 3 mėnesiai.

Mūsų filosofija

Mes dirbame pagal metodologiją, nukreiptą į individualius kliento poreikius, ir tai leidžia mums efektyviai spręsti įvairias odos problemas. Mes turime suprasti epidermio mums siunčiamas žinutes ir nuolatos koreguoti priežiūrą, kad iš karto būtų matomi rezultatai. Sutelkdami dėmesį į odos apsaugą ir atkūrimą, tiek produktų naudojime, tiek atliekant procedūras, mes galime sukurti daug tvirtesnį epidermį. Subalansuotas ir sustiprintas epidermis yra sveikos, spindinčios odos pagrindas.
Globalus požiūris į odą
Klinikinis požiūris į odos priežiūrą, gryni, koncentruoti, mažai apdoroti produktai, sudėtingos formulės, originalūs ir griežti protokolai – visa tai būdinga Biologique Recherche, todėl jos paveiki metodologija garsėja nepriekaištinga reputacija. Asmeniniams poreikiams pritaikytų procedūrų sėkmė yra susijusi su unikalia metodika, pagrįsta trimis etapais: kiekviena procedūra prasideda vertinimo etapu, toliau seka paruošimo etapas, kuomet oda ruošiama paskutiniam – gydymo etapui.
Dermokosmetinis odos vertinimas
Kiekvieno žmogaus odos būklė yra skirtinga, dienos metu ji pakinta ir skirtinguose veido plotuose. Mes vartojame terminą Odos Būklė©, nes odos skirstymas į normalią, sausą ir riebią suteikia labai ribotą fiziologinį apibrėžimą. Biologique Recherche metodologijos kertinis akmuo – Skin Instant Lab® aparatas. Jis padeda parinkti tinkamiausią gydymą kiekvienam klientui ir leidžia dinamiškai stebėti gydymo procesą.
Ambassade BIOLOGIQUE RECHERCHE Vilnius

ADRESAS
Sėlių g. 36-2, LT-08125

INFORMACIJA
+370 614 77277

klinika@biologiquerecherche.lt

DARBO LAIKAS
I-V 9.30-20.00
VI 9.30-17.00