BIOLOGIQUE RECHERCHE: 50 METŲ AISTROS

Daugiau nei 50 metų prabėgo nuo tos dienos, kai buvo įkurta Biologique Recherche laboratorija. Yvanas ir Josette Allouche, biologas ir fizioterapeutė, suvieniję savo žinias ir aistrą sukūrė unikalią pasaulinio garso kosmetinės priežiūros liniją. Bendrovės veiklai būdingi nenuilstami ieškojimai ir drąsūs iššūkiai, ji kuria tik tokius kosmetikos produktus, kurie tenkina net ir reikliausius profesionalus.
Šiuolaikiškas personalizuotas klinikinis požiūris į estetinę priežiūrą, gryni, koncentruoti, mažai apdoroti produktai, sudėtingos formulės, originalūs ir griežti protokolai – visa tai būdinga Biologique Recherche, todėl jos paveiki metodologija garsėja nepriekaištinga reputacija.

2000-aisiais metais Philippe‘as Allouche, susidomėjęs visiškai kitokiu požiūriu nei taikė jo tėvai, žingsnis po žingsnio perėmė į savo rankas Biologique Recherche kūrybos deglą. Jo iš esmės naujas požiūris į odą kaip į organą, tiesiogiai susijusį su kitais kūno organais, įkvėpė medicininius stipraus organizmo streso bei jo atkūrimo tyrimus, kurie suteikė prekės ženklo specifikai naujumo.

2007 metais, kai išėjo Yvanas Allouche, Biologique Recherche prezidentas Rupertas Schmidas ir generalinis direktorius Pierre-Louisas Delapalme perėmė vadovavimą kartu su Philippe‘u Allouche, kuris ir toliau išliko kūrybos garantu. Būdami seni pažįstami, jie ėmėsi studijuoti visų kontinentų rinkas, investavo į tyrimus ir plėtrą, įsteigė naują beveik farmacinę laboratoriją, kurioje kuriami ir gaminami visi prekės ženklo produktai.

Pasaulyje, kuris tampa vis labiau virtualus, bet kuriame mes jau seniai gyvename, didžiąją laiko dalį praleisdami urbanistinėje ir streso kupinoje aplinkoje, geros savijautos ir grožio paieškos yra labai svarbios. Nuo šiol asmeninė Biologique Recherche priežiūra yra daugiau nei 70-ies šalių geriausiuose kosmetikos ir medicinos centruose, kuriuose taikomi išskirtiniai priežiūros metodai ir naudojami šio prekės ženklo produktai.

Metodologija

Mūsų originali metodika remiasi trimis pagrindiniais etapais:
Prieš rekomenduojant bet kokį produktą klientui, būtina atlikti odos diagnostiką. Naudojant unikalius odos diagnostikos aparatus :VisioLab© ir Skin Instant Lab© įvertinama kiekvieno asmens “Odos Būklė” ir paskiriamos tinkamiausios grožio procedūros ir priemonės naudojimui namuose.
Odos paviršių sudaro epidermio sluoksnis, kuris ir yra pirminė viso mūsų vidinio pasaulio apsauga, todėl odos priežiūros pagrindas yra jos paviršiaus priežiūra. Epidermio sluoksnyje sukoncentruotos svarbiausios odos funkcijos, todėl jį reikia individualiai paruošti laikantis konkretaus, aiškaus ir griežto ritualo. Biologique Recherche mano, kad šis etapas yra labai svarbus.

Šiame etape yra taikomi aukštos koncentracijos produktai, skatinantys savaiminį epidermio atsinaujinimą ir garantuojantys permanentinį jo atsikūrimą. Nuolatinis naudojimasis šiais produktais gerai veikia gilesnius odos sluoksnius, kurių apsauga tikrai nėra lengva.
Tokiu būdu atsinaujinusi oda pasidaro vėl elastinga, o veidas atgauna raumeningumą, formą ir natūralų ovalą.
Rezultatai, kurie pasiekiami taikant individualią priežiūrą, yra matomi tiek iš karto, tiek laikui bėgant, net ir ant smarkiai pažeistos odos.

Produktų sudėtis

BIOLOGIQUE RECHERCHE PRIEŽIŪROS PRODUKTŲ SIELA IR ŠIRDIS – AUTENTIŠKUMAS IR PUSIAUSVYRA

Biologique Recherche priežiūros produktai atitinka šiuos kriterijus:

• Labai didelė (daugiau nei 20 % daugelyje produktų) jūrinių, augalinių ir biologinių medžiagų koncentracija.
• Nenaudojami sintetiniai kvapai siekiant išsaugoti visas formules ir išvengti galimų alergijų.
• Gamyba vykdoma šaltyje, kad būtų išsaugota originali aktyviųjų elementų struktūra.
• Naudojami tik labai kokybiški aktyvieji elementai, atitinkantys keliamus aukštus reikalavimus.
Mūsų produktų, originalių judesių ir Remodeling Face© sąveika garantuoja išskirtinės personalizuotos priežiūros sėkmę.

Pagrindinis Biologique Recherche priežiūros centras – Ambassade de la Beauté. 32 avenue des Champs – Elysées, Paris.