Mūsų veido priežiūros procedūros

Išskirtinė individuali priežiūra
Personalizuotas požiūris į klientą – veiksmingiausiai odą puoselėja produktai, parinkti įvertinus jos esamą būklę. Netinkamas gydymas gali sukelti naujus disbalansus arba iš naujo suaktyvinti senus. Daugybė veiksnių, tokių kaip klimatas, temperatūra, tarša, stresas, hormonai ir amžius, turi poveikį odai. Biologique Recherche metodologija gydo epidermį atsižvelgiant į kiekvieną iš šių veiksnių ir jų evoliuciją. Biologique Recherche specialistai gali patarti tiek vyrams, tiek moterims apie gydymą, kuris labiausiai tinka jų Odos Būklei©.
Paslaugų kainos
SKIN INSTANT LAB – 30 MIN

Skin Instant© Lab yra unikali analizės, diagnostikos, produktų ir gydymo parinkimo sistema. Ji taip pat padeda stebėti vykstančius Odos Būklės© pakitimus ir laiku koreguoti siūlomą priežiūrą ir gydymą.

Kaina 25 EUR

VISIOLAB© kartu su SKIN INSTANT© LAB – 45 MIN

VisioLab© yra įrankis, puikiai papildantis Skin Instant© Lab, moksliškai fotografuoja veidą aukšta skiriamąja geba ir analizuoja jo komponentus. Rezultatai apskaičiuojami realiuoju laiku, kad Biologique Recherche ekspertas galėtų juos iškart išaiškinti. Tai padeda tobulinti skiriamų produktų derinius ir profesionalias procedūras, pritaikant individualiai Odos Būklei©.

Kaina 35 EUR

Mano grožio DNR

Tiksli jūsų genomo analizė, leidžianti geriau suprasti jūsų genetinius polinkius ir atitinkamai suasmeninti jūsų odos priežiūros protokolą.

Naudojant DNR mėginių ėmimo rinkinį, mes analizuojame jūsų odą per 14 skirtingų kriterijų, susijusių su senėjimu, jautrumu saulės spinduliams ir aplinkos veiksniams bei jūsų odos paviršiumi.

Kaina 280 EUR

PARUOŠIAMOJI VEIDO PROCEDŪRA PAGAL ODOS BŪKLĘ – 45 MIN

Odos pusiausvyrą atstatanti procedūra, skirta labai išbalansuotai Odos Būklei©. Priklausomai nuo odos poreikių pasirenkamos priemonės odai valyti, raminti, aprūpinti deguonimi arba lipidais, gaivinti, šviesinti, drėkinti, patempti, suteikti tonuso, vienodinti veido spalvą, gerinti odos struktūrą, skatinti regeneracijos procesus ir tt.

Kaina: 73 EUR

PROCEDŪRA RESTRUCTURANT ET LISSANT – 75 MIN

Atkuriamoji procedūra, tonizuojanti epidermį, tinkama visoms Odos Būklėms©. Ši priežiūra turi drenuojamąjį poveikį odai, lygina ir stangrina Jūsų veidą, kaklą ir iškirptės sritį.

Kaina: 99 EUR

PROCEDŪRA MC110 – 75 MIN

Priešraukšlinė procedūra, sukurta blausiai, negyvybingai Odos Būklei©. Lygina epidermį, užpildo raukšles, audiniams suteikia tūrio, skatina odos regeneraciją, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą.

Kaina: 99 EUR

PROCEDŪRA LIFT C.V.S. – 75 MIN

Šveičiamoji ir liftinguojamoji procedūra, sukurta brandžiai Odos Būklei©. Modeliuojamoji masažo technika formuoja veido ovalą ir dailina bei stangrina odą.

Kaina: 99 EUR

PROCEDŪRA EXFOLIANT P50 VISAGE – 75 MIN

Šveičiamoji ir regeneruojamoji procedūra keratinizuotai Odos Būklei©. Suvienodina odos spalvą, suteikia veidui lygų paviršių ir švytėjimo.

Kaina: 99 EUR

PROCEDŪRA PEELING AUX ACIDES DE FRUITS – 75 MIN

Šveičiamoji ir regeneruojamoji procedūra raukšlėtai, blausiai ir storai Odos Būklei©. Glotnesnė ir švaresnė oda.

Kaina: 99 EUR

PROCEDŪRA BOOSTER VIP O2 – 75 MIN

Procedūra detoksikuoja ir stimuliuoja epidermį bei oksigenuoja užsiteršusios, papilkėjusios Odos Būklės© audinius. Atgaivina, suteikia švytėjimo ir skaistumo odai.

Kaina: 99 EUR

ALTERNATYVA MECHANINIAM VEIDO VALYMUI – 45 MIN

Remodeling Face giluminis veido valymas tinka visiems odos tipams tiek moterims, tiek vyrams ar paaugliams. Jį atlikti rekomenduojama bet kuriuo metų laiku. Procedūros metu nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės, stimuliuojama kraujo apytaka, oda prisotinama deguonimi, ji akimirksniu tampa lygesnė ir žymiai sveikesnė.

Valant odą su „Remodeling Face“ nelieka randelių, todėl nėra tikimybės, kad atsiras pigmentinių dėmių. Saugiai atliekama procedūra užkerta kelią infekcijų ir užkrėtimų atsiradimui. Svarbu, kad aparatas padeda reguliuoti riebalinių odos liaukų veiklą ir užkuria dezinkrustacijos procesą arba, kitaip tariant, visus mūsų odoje esančius nešvarumus priverčia pasišalinti.

Kaina: 70 EUR

REMODELING FACE KLASIKINĖ PROCEDŪRA – 60 MIN

Atliekant procedūrą naudojamos jonizuotos medžiagos su galvanine elektros srove, kuri pagerina šių medžiagų skvarbą į odą. Priemonės gali būti ne tik valančios, bet ir stipriai drėkinančios, stangrinančios, skaistinančios – atsižvelgiant į tai, kokio rezultato siekiama. Galvaninė srovė plečia kraujagysles, padeda odai apsirūpinti deguonimi ir taip gerina odos paviršiaus tekstūrą. Kartu su galvanine dirba ir vidutinio dažnio elektros srovė, atsakinga už raumenų darbo stimuliaciją. Oda po procedūros atrodo putlesnė ir gyvybingesnė.

Kaina: 83 EUR

REMODELING FACE LIFTINGO PROCEDŪRA – 70 MIN

Koreguojant srovių intensyvumą galima užprogramuoti aparatą didesniam darbui su veido raumenimis ir atlikti stangrinimo (angl. lifting) procedūrą. Rezultatas – geresnis odos reljefas, lygesnė, putlesnė ir stangresnė oda. Procedūra padeda sumodeliuoti veido ovalą, gerina epidermio kokybę ir didina raumenų tonusą. Liftingo efektas yra greitas ir ilgalaikis.

Kaina: 109 EUR

PAŽANGI VEIDO PROCEDŪRA SU ELEKTROSTIMULIACIJA – 90 MIN

Išskirtinė procedūra, kurios metu derinami Biologique Recherche speciali masažinė technika ir Remodeling Face aparatas. Kompleksinė priežiūra iš naujo formuojanti ir koreguojanti veido bruožus.

Kaina: 119 EUR

PRABANGI DVIGUBO LIFTINGO PROCEDŪRA – 107 MIN

Vienu metu naudojamos trijų rūšių elektros srovės leidžia išspręsti daugelį odos problemų iš karto: išlyginamos raukšlelės, koreguojamas veido ovalas, skatinamas odos atsinaujinimas, šalinami toksinai, gerinamas raumenų tonusas. Reguliuojant aparato parametrus kontroliuojamas korekcijų intensyvumas tiek odoje, tiek raumenyse. Aparatas veikia kartu su ekskliuzyviniais Biologique Recherche produktais. Šis derinys užtikrina maksimalų procedūrų efektyvumą ir suteikia ilgalaikius rezultatus.

Kaina: 139 EUR

VALYMO IR DRĖKINIMO PROCEDŪRA VYRAMS – 70 MIN

Procedūra turi antibakterinį poveikį, pagerina odos regeneracijos ir valymosi procesus. Tai puiki prevencinė priemonė nuo inkštirų susidarymo, barzdos plaukelių įauginėjimo. Naudojami produktai turi stiprų raminantį ir drėkinantį poveikį nuolatinio odos skutimo sukeltam sudirginimui mažinti. Procedūra turi patempiantį, priešraukšlinį poveikį, mažina nuovargio ženklus, yra neskausminga ir atliekama visais metų laikais.

Kaina: 89 EUR

TOLESKIN – 90 MIN

Toleskin procedūra specialiai sukurta netoleruojančioms Odos Būklėms© – epidermiams, kuriuos reikia nuraminti ir atstatyti. Naujausia procedūra taip pat skirta tam tikrais momentais, kai mūsų oda susiduria su krizinėmis situacijomis: esant atopiniam dermatitui, po operacijų, taikant medicininį-estetinį gydymą, esant onkologiniams susirgimams ir po jų. Taip pat idealiai tinka po stiprių nudegimų saulėje.

Kaina: 130 EUR

SECONDE PEAU PROCEDŪRA – 60 MIN

Pirma pasaulyje tarp profesionalių grožio produktų regeneruojamoji ir liftinguojamoji procedūra, kurios metu naudojama 80% farmacinio laipsnio hialurono rūgšties sudėtyje turinti kaukė ir serumas. Ši priežiūra skirta pakitusiai Odos Būklei©. Rekomenduojame 3 procedūrų kursą su savaitės intervalu, po jo – kas tris mėnesius.

Kaina: 225 EUR

VEIDO MEZOTERAPIJA – 60 MIN

Intensyvi procedūra, kuri suaktyvina kolageno gamybą per epidermio mikrostimuliaciją ir padeda kovoti su priešlaikiniais odos senėjimo požymiais.

Kaina: 135 EUR

Mes galime sukurti Jums specialią odos priežiūros programą pagal atliktų ar planuojamų atlikti kosmetinių procedūrų planą. Mūsų programos padeda paruošti odą ir užtikrinti geriausius galimus rezultatus bei paspartinti gijimo procesus.
ANTIPIGMENTINIS MODULIS / ANTIPIGMENT MODULE – 30 MIN

„Vakarinio išėjimo“ kaukė suteikia švytėjimo odai, mažina pigmentinių dėmių matomumą, tinka nevienodos spalvos ir papilkėjusiai Odos Būklei©.

Kaina: 30 EUR

PAAKIŲ MODULIS / EYE CONTOUR MODULE – 30 MIN

Akimirksniu sumažina nuovargio ir senėjimo žymes akių kontūro srityje, mažina paraudimą virš ir po akimis, minkština ir pakelia raukšles bei smulkias linijas, atsiradusias dėl odos išsausėjimo, šviesina tamsius paakius ir išryškina akis, suteikia šviežumo ir lengvumo jausmą. Rekomenduojamas pavargusiai Odos Būklei©, kai yra patinimų po akimis.

Kaina: 30 EUR

LAKŠTINĖ KAUKĖ / CO-FACTORS MODULE – 30 MIN

Norėdami gauti dar daugiau matomus rezultatus, galite pridėti kaukę, iš anksto pripildytą veikliosiomis medžiagomis, kuri prisitaiko prie jūsų veido formos individualiam intensyviam gydymui.

Kaina: 45 EUR

ELEKTROPORACIJA / ELECTROPORATION – 30 MIN

Naudojant Remodeling Face© su elektroporacija, aukšto dažnio impulsine srove, išorinis epidermio sluoksnis tampa labiau pralaidus ir padidėja aukštos veikliųjų medžiagų koncentracijos serumo biologinis prieinamumas.

Kaina: 30/65 EUR

MENTONNIERE APATINĖS VEIDO DALIES LIFTINGAS / LOWER PART FACE LIFTING – 30 MIN

Aiškesnė ovalo linija. Smakro dirželis padeda koreguoti apatinę veido dalį ir kaklą, suteikiant stiprų lyginamąjį ir tonizuojamąjį poveikį, kad būtų užtikrintas greitas ir ilgalaikis veido ovalo pakėlimas.

Kaina: 65 EUR

I ir II lygio KOBIDO masažas – trukmė 1val

Greitais, smūginiais, ritmiškais prisilietimais yra stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apykaita, raumenys sutvirtinami ir tonizuojami, o veidą pasiekianti energijos srovė subalansuojama ir sustiprinama.

Kaina: 60 EUR

KOBIDO + lakštinė kaukė

Kaina: 80 EUR

Mūsų kūno priežiūros procedūros

Išskirtinė individuali priežiūra
Dėl natūralių fiziologinių priežasčių kūno epidermis yra jautresnis dehidratacijai nei veido, nes jame yra mažesnis riebalinių liaukų tankis. Epidermį taip pat gali paveikti ženklūs svorio svyravimai, dėl kurių sumažėja jo tvirtumas. Pagrindinė mūsų užduotis – atkurti išbalansuotas natūralias odos funkcijas ir jas sustiprinti, kad oda taptų sveika ir harmoninga. Remdamasi savo patirtimi, BR išplėtė individualų požiūrį į kūną, siekiant detoksikuoti, formuoti, tonizuoti ir stangrinti, kad atkurtų labiau subalansuotą siluetą, lygią odą, lengvas kojas.
Paslaugų kainos
PARUOŠIAMOJI KŪNO PROCEDŪRA – 45 MIN

Šveičia, regeneruoja, drėkina / drenuoja ir atpalaiduoja.

Kaina: 55 EUR

PROCEDŪRA PAGAL INDIVIDUALIUS ODOS POREIKIUS – 60 MIN

Priklausomai nuo Odos Būklės©, procedūra gali būti atpalaiduojamoji ir drenuojamoji / liekninamoji / atkuriamoji ir mažinanti raudonų strijų uždegimą bei baltųjų strijų žymes.

Kaina: 70 EUR

PROCEDŪRA PAGAL INDIVIDUALIUS ODOS POREIKIUS – 90 MIN

Stangrinamoji ir tonizuojamoji priežiūra arba valomoji ir detoksikuojamoji priežiūra.

Kaina: 110 EUR

RANKŲ PROCEDŪRA – 45 MIN

Gaivinamoji / balinamoji.

Kaina: 30 EUR

PĖDŲ PROCEDŪRA

Sausoms, pažeistoms arba jautrioms ir nuo hiperhidrozės kenčiančioms pėdoms.

Kaina: 40 EUR

Galvos ir pečių juostos masažas

Galvos ir pečių juostos masažai veiksmingai šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, nemigą, stresą, gerina kraujo apytaką, atpalaiduoja raumenis ir ramina nervinę sistemą.

Trukmė 30 min.

Kaina: 29 EUR

Nugaros masažas

Nugaros masažas pašalina raumenų bei emocinę įtampą, suteikia žvalumo, stimuliuoja kraujo bei limfos apytaką, pagreitina prakaito ir riebalinių liaukų veiklą. Nugaros masažas padeda išlaikyti gerą savijautą, nes masažuojant stambiuosius nugaros raumenis, pagerėja visos jų atliekamos funkcijos: judesiai tampa tikslesni, padidėja darbingumas.

Rekomenduojamas esant padidėjusiai įtampai bei nuovargiui, norint fiziškai sustiprėti.

Trukmė 30 min.

Kaina: 29 EUR

Viso kūno masažas

Profesionaliai ir efektyviai atliktas masažas atpalaiduoja ir nuramina, stiprina imunitetą ir padeda pasijusti geriau. Masažas gali išspręsti daugybę problemų. Jis šalina raumenų, sąnarių, galvos skausmus, gerina kraujotaką, limfotaką ir virškinimą, šalina kojų patinimą, koreguoja laikyseną, šalina miego sutrikimus.

Leiskite sau atsipalaiduoti bei užsimiršti ir mėgaukitės maloniais prisilietimais.

Trukmė 60 min.

Kaina: 59 EUR

Mūsų plaukų ir galvos odos priežiūros procedūros

Išskirtinė individuali priežiūra
Biologique Recherche savo ilgametes žinias taiko ne tik veido ir kūno priežiūroje, bet ir rūpinasi klientų plaukais bei galvos oda. Išpuoselėti produktai ir kruopščiai atrinktos jų sudedamosios dalys bei išskirtinės masažinės technikos ir moderni įranga padeda pasiekti stulbinamų rezultatų kabinete ir namuose.
Paslaugų kainos
PLAUKŲ IR GALVOS ODOS DIAGNOSTIKA

Mūsų individualus požiūris į klientą ir išsami diagnostikos sistema, įskaitant klausimyną ir vizualinį tyrimą, padeda nustatyti Jūsų Plaukų ir Galvos Odos Būklę©. Atlikus šį tyrimą – sudėliojamas odos ir plaukų priežiūros planas.

Diagnostikos trukmė: 30 min

Kaina: 35 EUR

SEBO-REGULIUOJANTI IR RIEBIŲJŲ PLEISKANŲ BALANSUOJAMOJI PRIEŽIŪRA – 75 MIN

Procedūra, skirta švelniai išvalyti galvos odą, sumažinti ir reguliuoti riebalų gamybą.
Procedūros metu yra pašalinami nešvarumai nuo galvos odos, reguliuojamas riebalų išsiskyrimą ir subalansuojama riebalinių liaukų veikla, o po procedūros jaučiamas lengvumo bei švarumo pojūtis. Procedūros metu visos priemonės yra parenkamos individualiai, atsižvelgus į kliento Plauko ir Galvos Odos Būklę.
Pašalinus negyvas odos ląsteles ir nešvarumus, suaktyvėja galvos odos kraujotaka, skatinamas plaukų augimas, nes jokie nešvarumai netrukdo jiems augti.

Procedūros trukmė: 60 min + 15 min plaukų džiovinimas.

Kaina: 89 EUR

DEGUONIMI PRISOTINANTI PRIEŽIŪRA – 75 MIN

Procedūros metu švelniai pašalinami nešvarumai iš plauko ir galvos odos, sukuriama apsauga nuo aplinkos poveikio, paskatinamas oksigenacijos procesas. Deguoninė procedūra padeda suaktyvinti kraujotaką, atkuria galvos odos ir plaukų drėgmės balansą, gerina plauko struktūrą, skatina jų augimą, pakelia plaukus nuo šaknų bei suteikia jiems žvilgesio.

Procedūros trukmė: 60 min + 15 min plaukų džiovinimas.

Kaina: 89 EUR

STIPRINAMOJI PRIEŽIŪRA – 75 MIN

Procedūra skirta silpniems, nualintiems plaukams, kuriems reikia atstatymo ir stiprinimo.
Procedūros metu naudojamos priemonės, kurios pašalina negyvas odos ląsteles, švelniai eksfolijuoja galvos odą, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, stiprina plauko struktūrą. Po procedūros plaukai tampa lengvi ir purūs, sugrąžinamas natūralus žvilgesys. Plaukas įgauna tvirtumo, mažiau slenka bei lūžinėja.

Procedūros trukmė: 60 min + 15 min plaukų džiovinimas.

Kaina: 89 EUR

SAUSŲJŲ PLEISKANŲ BALANSUOJAMOJI PRIEŽIŪRA – 75 MIN

Procedūra skirta kovoti sausų pleiskanų problema. Procedūros metu švelniai eksfolijuojama galvos oda, pašalinamos negyvos odos ląstelės bei nešvarumai. Naudojamos priemonės, kurios padeda subalansuoti ir stiprinti galvos odą bei plauko struktūrą. Po procedūros jaučiamas švaros pojūtis, plaukų lengvumas bei matomas žvilgesys.

Procedūros trukmė: 60 min + 15 min plaukų džiovinimas.

Kaina: 89 EUR

Procedūrų kursas pagal Plaukų ir galvos Odos Būklę©. Norintiems visapusiškai atstatyti ir pagerinti savo Plaukų ir galvos Odos Būklę, siūlome rinktis visą procedūrų kursą. Kurso metu bus atliekamos Jums individualiai parinktos procedūros ir produktai.

Kaina:

5 x 60 minučių – 401 EUR

10 x 60 minučių – 712 EUR.

GALVOS ODOS PROCEDŪRA su Micro-Puncture Lab© (mezoterapija) – 90 MIN

Procedūra, kuri tinka daugeliui Plaukų ir Galvos Odos būklių savininkams, ypač rekomenduojama tiems, kuriems yra padidėjęs plaukų slinkimas. Procedūros metu galvos oda yra praturtinama veikliosiomis medžiagomis, kurios sumažina plaukų slinkimą, paskatina naujų plaukų augimą, kovoja su amžiaus padaryta žala. Procedūros metu neinvaziniu būdu yra įvedamas koktailis d’Actifs regenerants. Kuris padeda paskatinti galvos odos regeneraciją, stimuliuoja kraujotaką, energizuoja bei prisotina vitaminais ir mineralais. Po procedūros jaučiamas plaukų purumas, galvos odos kraujotakos suaktyvėjimas.

Procedūros trukmė: 90 min.

1 procedūros kaina: 149 EUR

Procedūrų su Micro-Puncture Lab© kursas (5 procedūros): 596 EUR

GALVOS MASAŽAS

Visiškam kūno ir minčių poilsiui – galvos masažas. Nuraminkite spiečių savo galvoje ir pajauskite šilumą, lengvumą, ramybę. Mūsų atliekamas galvos masažas autentiškas, skirtas visapusiškai galvos odos sveikatai, visiškam kūno ir minčių poilsiui. Šis masažas atpalaiduoja, mažina įtampą. Jis taip pat gali palengvinti migrenos ar galvos skausmą, pagerinti galvos ir kaklo kraujotaką ir skatinti plaukų augimą.

Kas nutinka mūsų kūnams, kai masažuojame galvą, galvos odą ir kaklą? Kaip tai veikia? Ar viskas yra mūsų galvoje, tiesiogine to žodžio prasme? Galvos glostymas sukelia tam tikrą fiziologinį atsaką. Mūsų odoje esantis nervų galūnėlių ir receptorių tinklas apdoroja prisilietimus ir pojūčius bei siunčia informaciją per nervų sistemą į smegenis. Slėgio receptoriai odoje padeda smegenims suprasti, kas vyksta bet kurioje kūno vietoje. Tačiau kai kurios kūno dalys turi daugiau slėgio receptorių nei kitos, todėl galvos masažas ypač naudingas mūsų sveikatai. Jis mažina įtampą, veikia atpalaiduojančiai, taip pat gerina galvos odos kraujotaką ir padeda sustiprinti plaukus.

Galvos masažo privalumai

  • Padeda numalšinti galvos skausmą

Galvos masažas gali palengvinti sunkią migreną ar kitus galvos skausmus. Kai stresas ar įtampa kaupiasi mūsų kakluose, galvoje ar viršutinėje nugaros dalyje, tai dažnai sukelia skausmą aplink galvą. Tačiau tinkamai spaudžiant tam tikrus skausmo taškus, galvos masažas padeda nuraminti streso sukeltų galvos skausmų ir migrenos simptomus. Galvos masažas taip pat padeda pagerinti kraujotaką smegenyse.

  • Gerina atmintį

Geras galvos masažas labai padeda pagerinti mūsų koncentracijos lygį. Jis pagerina atmintį ir bendrą smegenų veiklą, gerina nervų sistemos ir stuburo kraujotaką.

  • Ramina ir pakelia nuotaiką, mažina stresą

Visi žinome, kad masažai yra glaudžiai susiję su atsipalaidavimu, pagerina mūsų bendrą sveikatą ir savijautą, įskaitant sustiprintą emocinio atsipalaidavimo ir gerovės jausmą. Reguliarūs masažai skirti mūsų galvos odai padeda pagerinti mūsų psichinę sveikatą ir bendrą gerovę.

  • Skatina plaukų augimą

Galvos odos sveikata yra svarbi jūsų plaukų kokybei. Sveika galvos oda reiškia, kad plaukai bus storesni ir tankesni, taip pat sumažės tikimybė jų slinkimui. Galvos masažas yra vienas iš būdų pagerinti galvos odos sveikatą. Jo metu padidindamas deguonies srautas į folikulus, gerinama kraujotaka, o tai savo ruožtu skatina naujų plaukų augimą.

Kaina:

Trukmė 30 min – 35 EUR

Trukmė 45 min – 45 EUR

PAPILDOMI PASIRINKIMAI PRIE NORIMOS PROCEDŪROS

GALVOS MASAŽAS (30 min) – 35 EUR

GALVOS MASAŽAS (45 min) – 45 EUR

GALVOS ODOS PROCEDŪROS PAGAL BŪKLĘ prie veido / kūno procedūrų (40 min) – 69 EUR

GALVOS PLOVIMAS PO VEIDO PROCEDŪROS (20 min) – 29 EUR

Mūsų filosofija

Mes dirbame pagal metodologiją, nukreiptą į individualius kliento poreikius, ir tai leidžia mums efektyviai spręsti įvairias odos problemas. Mes turime suprasti epidermio mums siunčiamas žinutes ir nuolatos koreguoti priežiūrą, kad iš karto būtų matomi rezultatai. Sutelkdami dėmesį į odos apsaugą ir atkūrimą, tiek produktų naudojime, tiek atliekant procedūras, mes galime sukurti daug tvirtesnį epidermį. Subalansuotas ir sustiprintas epidermis yra sveikos, spindinčios odos pagrindas.
Globalus požiūris į odą
Klinikinis požiūris į odos priežiūrą, gryni, koncentruoti, mažai apdoroti produktai, sudėtingos formulės, originalūs ir griežti protokolai – visa tai būdinga Biologique Recherche, todėl jos paveiki metodologija garsėja nepriekaištinga reputacija. Asmeniniams poreikiams pritaikytų procedūrų sėkmė yra susijusi su unikalia metodika, pagrįsta trimis etapais: kiekviena procedūra prasideda vertinimo etapu, toliau seka paruošimo etapas, kuomet oda ruošiama paskutiniam – gydymo etapui.
Dermokosmetinis odos vertinimas
Kiekvieno žmogaus odos būklė yra skirtinga, dienos metu ji pakinta ir skirtinguose veido plotuose. Mes vartojame terminą Odos Būklė©, nes odos skirstymas į normalią, sausą ir riebią suteikia labai ribotą fiziologinį apibrėžimą. Biologique Recherche metodologijos kertinis akmuo – Skin Instant Lab® aparatas. Jis padeda parinkti tinkamiausią gydymą kiekvienam klientui ir leidžia dinamiškai stebėti gydymo procesą.
REGISTRACIJA

Išankstinė registracija.

Ambassade BIOLOGIQUE RECHERCHE Vilnius

ADRESAS
Sėlių g. 36-2, LT-08125

INFORMACIJA
+370 614 77277

klinika@biologiquerecherche.lt

DARBO LAIKAS
I-V 9.30-20.00
VI 9.30-17.00